הרשמה שנה"ל תשפ"ב

הורים יקרים,

אנו שמחים להודיע לכם על תחילת הרישום לשנה"ל 2021-2022 לגן סולמות.

זאת תהיה השנה השמינית שלנו בגן סולמות. ראשית אנו רוצים להודות לכל ההורים אשר נתנו בנו אמון ובזכותם הגן קיים ואנחנו יוכלים לעשות את מלאכתינו. אנחנו מעוד אוהבים את העבודה שלנו ומקווים שתמשיכו לתת בנו את האמון, כדי שנוכל להמשיך ליצר חביות חדשות לעשות את מה שאנחנו אוהבים עוד שנים רבות.

 

אין ספק שילדים צריכים סביבה תומכת, אוהבת וחמה כדי להגשים את עצמם, יחד עם זאת חשוב לאתגר אותם ביחס למישור ההתפתחותי בהם הם נמצאים, וכמובן להיות עבורם המקשר שמחבר בינם לבין העולם כולו.  אילו הם שלושת העיקרונות הבסיסיים להתפתחות טובה לילדים.

אנו נדאג ליצור לילדיכם סביבה חמה, תומכת וחופשית למשחק, להנאה, ולגלוי של העולם הפנימי והחיצוני שלהם כמו שאנו עושים בכל שנותינו. צוות הגן מיומן מודרך ויודע היטב כי הבסיס להגשמה עצמית יושבת על שלושת העיקרונות והצוות מיומן להקשיב לצרכייהם, ולספק לילדים את האתגרים המתאימים ולתת להם המון חם ואוהב. אנחנו משקיעים את המיטב ליצור סביבה בטוחה שמאפשרת לשחק כאילו אין הגבלות.

 

שנה חדשה בפתח וגם אנחנו גדלנו בשנה.  אז נברך אותכם ההורים ולילדים, ואנחנו מזמינים אותכם להצטרף אילנו לעוד שנה נהדרת מלאה חויות והמון כיף.

נשמח לענות לשאלות ולספק עוד מידע על פי הצורך


ניתן להוריד טופס הרשמה מכאן:
ניתן להוריד את ערכת ההרשמהמכאן:
 

נשמח לענות לשאלות ולספק עוד מידע על פי הצורך

מייל: info@gansulamot.co.il

טלפון: 03-518-6860