שעות הפעילות

א'-ה:'   07:30 – 16:30
ו':    8:00 – 12:00

גישה חינוכית

הגן עובד בהתאם לגישה ההתפתחותית-דינאמית המדגישה את הצורך של כל ילד בסביבה נעימה ומאפשרת. הסביבה מזמנת עבור הילדים תנאים מגוונים ומותאמים לגילהם ותסייע לכל ילד להעשיר את עולמו הפנימי ואת תהליך התפתחותו. גן סולמות היינו גן חוויתי, כך שצוות הגן שם דגש על החוויה עצמה בלמידה נושא חדש או חשיפה לחומרים חדשים. צוות גן סולמות דוגל בקידום כל ילד בהתאם לשלב בוא הוא נמצא.

שיטת עבודה

כל ילד חופשי לבחור איפה, מתי ולמשך כמה זמן יעסוק בפעילות זו או אחרת. גן סולמות יציע לילדים פינות משחק מגוונות, פינות יצירה ועבודה עם חומרים שונים, חצר קסומה, ספרייה נעימה ופעילויות ייחודיות של מוסיקה ותנועה. כך, אנו מאפשרים ומעודדים את הילד ברכישת עצמאות, קצב אישי, בחירה ויוזמה ונותנים מקום לביטוי האישי ולייחודיות של הילד.
צוות גן הילדים מתבונן וקשוב לתחומי העניין של כל ילד באופן ספציפי ובדיאלוג שנוצר בין הצוות לילדים מתרחש תהליך של למידה. בתוך המערך הזה אנו, צוות הגן, משמשים כמתווכים - משקפים לילד את בחירותיו, מכילים קושי שמתעורר ומסייעים באופן אקטיבי כאשר ישנו צורך בכך.

האוכל

המטבח שלנו היינו מטבח מבשל טבעי ברוח האורגני. התפריט נבנה בהנחיית הילה נוה, תזונאית קלינית ומחברת הספר "לאכול נכון מהרגע הראשון".
האוכל מבושל מדיי יום במקום על ידי המבשלת שלנו והוא מבוסס על תזונה בריאה, ארוחות מלאות עם ערכים תזונתיים גבוהים, גיוון וחשוב גם, טעים.
התפריט כולל ממרחים שאנו עושים במקום שכמובן אינם כוללים חומרים משמרים.
לגן גינות הירק שמלנו שאנו מרחיבים על מנת לספק יותר ירקות ופרות אורגנים למשך השנה.

קבוצות

בגן סולמות שלוש קבוצות גילים
flower קבוצת הגן    flower קבוצת הפעוטון    flower תינוקיה   
הקבוצות מספקות סביבה מסקרנת ומלאת גירויים, אך גם רגועה ואוהבת לכל ילד וילד


שדרות חב"ד 33 יפו | info‪@‬gansulam‪ot.co.il ‬ | לתיאום 052-8685-888
גן סולמות - תינוקיה, פעוטון, גן ילדים בתל אביב יפו בגן סולמות נהנים ופורים ילדים, פעוטות ותינוקות משכונות יפו ותל אביב: נווה צדק, שוק הפשפשים, השכונה המרונית, גבעת אנדרומדה, עג'מי, צפון יפו, מתחם נגה, לב יפו, גבעת העלייה, צהלון, פלורנטין, בת ים, חולון גן ילדים פרטי | גני ילדים תל אביב | גני ילדים פרטיים | גני ילדים יפו